Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Džiaugiamės Uosupio g. 1, Marijampolė daugiabučio namo gyventojų sprendimu atsinaujinti automobilių aikštelę. UAB „Marijampolės butų ūkis“ klientus raginame aktyviai dalyvauti sklypo įteisinimo, aikštelių įrengimo organizuojamuose susirinkimuose ar balsavimuose paštu. Gražią ir jaukią aplinką kuriame kartu.

Uosupio g. 1, Marijampolė senoji aikštelė buvo nepatogi, siaura, o ne retu atveju namo grįžus vėliau rasti vietą savo transporto priemonei būdavo neįmanoma. Dabar čia įrengta nauja 1147 m³ ploto asfaltbetonio aikštelė, kurioje galima pastatyti 50 automobilių. Buvo pagalvota ir apie neįgalius asmenis. Jiems taip pat numatytos dvi automobilių stovėjimo vietos.

Norint teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant daugiabučio namo aikštelės rekonstravimo darbus, pirmiausiai namo gyventojai ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorius turėtų sutvarkyti Detaliuoju planu priskirto žemės sklypo nuosavybės dokumentus, parengti aikštelės remonto projektą ir/ar sąmatą ir pateikti Savivaldybės administracijai.