Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Nuo 02.26. paskelbtas kvietimas teikti paraiškas dėl SND balionų daugiabučiuose pakeitimo kitais energijos šaltiniais.
UAB „Marijampolės butų ūkis“ planuoja per kovo ir balandžio mėn. visuose, pagal VERT patvirtiną sąrašą, daugiabučiuose atlikti apklausas rašytinio balsavimo metu, o esant galimybei ir organizuoti susirinkimus.
Raginame butų ir kitų patalpų savininkus aktyviai dalyvauti programoje ir įsisavinti net 726 € su PVM paramos kiekvienam butui.
Pažymėtina, kad 2020 m. buvo įgyvendinti 7 projektai, kurių metu iš daugiabučių gyvenamųjų namų pašalinti 109 SND balionai, vietoje kurių butų savininkai įsigijo elektrines virykles.
Įgyvendinus visus 7 projektus butų ir kitų patalpų savininkai gavo 66 615 € kompensaciją elektros instaliacijos daugiabučiame name atnaujinimui ir 25 898 € kompensaciją elektrinių viryklių įsigijimui. Bendra kompensacijos suma už 2020 metus yra 92 513 €.
Daugiau informacijos apie kvietimą rasite čia : https://www.apva.lt/kvietimas-daugiabuciu-namu-atstovams-del-suskystintu-naftos-duju-balionu-daugiabuciuose-pakeitimo-kitais-energijos-saltiniais/?fbclid=IwAR3eKhSC04xhhIMuYbB793M0Ib_KCmSPos6n_UhG5alo37hA3oTIYyU3CjM