Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Gerbiami klientai,

Pranešame, kad nuo 2018-12-10 UAB „Marijampolės butų ūkis“ atsinaujina. Kokie laukia pasikeitimai?

  • Pasikeitė Bendrovės logotipas. Šis logotipas simbolizuoja stilizuotą pastato konstrukciją, kuri pabrėžia mūsų pagrindinę veiklą – daugiabučių namų administravimą. Palaipsniui keisime darbuotojų aprangą, reklamą ant automobilių, todėl dar galite viešoje erdvėje matyti ir senąjį mūsų logotipą. Tikimės, kad mūsų naujas įvaizdis Jums bus priimtinas ir patrauklus.
  • Socialinėje erdvėje „Facebook“ nuo šiol galite sekti mūsų puslapį. Jame sistemingai talpinsime Jums aktualią informaciją, patarimus, paslaugų įkainius, teisės aktų pakeitimus ir panašiai. Siekiame būti informatyvūs.
  • Atnaujinome mūsų www.marijampolesbustas.lt tinklalapį. Nuo šiol galite informaciją rasti lengviau. Sistemingai bus naujinama ir keliama Jums svarbi informacija. Klientai gali susipažinti su siūlomomis paslaugomis bei prisijungti prie savo namo paskyros, kurioje talpinama visa informacija.

Dėl prisijungimo prie daugiabučio namo paskyros. Kiekvienas administruojamas daugiabutis namas turi savo prisijungimo vardą ir slaptažodį, kurį galite rasti savo sąskaitoje. Jeigu visgi pasitaikė atvejis, kad negavote, informuokite, šią klaidą ištaisysime. Prisijungę prie paskyros galėsite matyti savo namo informaciją, t. y. einamųjų metų protokolus, finansines ataskaitas, bendro naudojimų objektų aprašą, Jūsų namą administruojančio vadybininko ir šilumos specialisto kontaktus ir panašiai.
Turite siūlymų ar pageidavimų? Rašykite, klauskite. Jūsų pastabos verčia mus dar labiau pasitempti. Jaukią ir saugią aplinką kuriame kartu!

Pagarbiai
Jūsų būsto administratorius
UAB „Marijampolės butų ūkis“