Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

       Galime drąsiai teigti, kad gyvenant daugiabutyje namų aplinka prasideda dar laiptinėje, kuria neišvengiamai dalijamės su kaimynais. Visada maloniau grįžti į jaukius namus. Kada ir kaip tvarkytis namuose, sprendžiame patys, o kaip yra su daugiabučių laiptinėmis? Kartais patys butų savininkai nusistato grafiką ir palaiko švarą bendru sutarimu. Visada maloniau užeiti į švarią laiptinę, tačiau ar visi laikosi bendro susitarimo?

       Daugiabučio laiptinė priskiriama bendrojo naudojimo patalpoms, todėl sprendimas dėl laiptinės valymo priimamas butų savininkų daugumos principu. Svarbu paminėti tai, kad sprendimą dėl laiptinės valymo priima ne viso namo, o konkrečios laiptinės butų savininkai. Jei standartinio penkių aukštų namo laiptinėje yra 15 butų, tuomet būtinas 8 butų savininkų pritarimas.

 Standartiniam 50 kv. m. butui laiptinės valymas kainuoja apie 4 Eur. per mėn.  

       Dažnu atveju užtenka vos vieno neabejingo gyventojo, kuris kreipiasi su prašymu ir mes parengiame pasiūlymą priežiūros paslaugai, ją pristatome gyventojams ir organizuojame balsavimą raštu. Butų savininkų daugumai pritarus, pradedami vykdyti valymo paslaugos darbai. Į visus klausimus, susijusius su laiptinių ir teritorijų priežiūros paslauga mielai atsakysime el. p. kristina.zukaitiene@marijampolesbustas.lt arba tel.: 8 343 20206. Taip pat mūsų klientus kviečiame aktyviai naudotis savitarnos sistema savitarnambu.mokesta.lt