Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Juknevičiaus gatvėje esantis, 16 numeriu pažymėtas daugiabutis buvo atrinktas dalyvauti Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) inicijuotame konkurse REN/Ovacija. Interneto portaluose visi Lietuvos gyventojai galėjo atiduoti savo balsą už gražiausiai ir originaliausiai renovuotą daugiabutį iš 20-ies konkurso dalyvių.
Namo pirmininkas Vytautas Klimavičius neslepia, kad namas sulaukė dėmesio ne tik dėl kokybiškos ir pažangios renovacijos, bet daugiausiai balsų namas nusipelnė dėl įstabaus piešinio puošiančio namo sieną. Pirmininkas džiaugėsi namo gyventojais, kurie palaikė tiek renovacijos tiek ir puošybos idėjas.
Piešinio autorė Ieva Olimpija Voroneckytė kuklinosi teigdama, kad šio kūrinio nebūtų be įstabaus popieriaus meistrės Virginijos Armanavičienės karpinio, kuris ir pavaizduotas piešinyje. Šių dviejų menininkių duetas ir meilė savo darbui realizavosi į nuostabų „Gyvybės medžio“ piešinį, kuris nepalieka abejingų.
BETA direktorius Valius Serbenta pristatė specialią lentelę ant namo sienos, kuri visada primins, kad būtent šis namas yra gražiausias Lietuvoje, o piešinio autorė Ieva, namo pirmininkui padovanojo kitą lentelę, kurioje aprašyta „Gyvybės medžio“ idėja ir prasmė, išvardinti prie šios projekto dirbę žmonės ir rėmėjai.
Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė neslėpė džiaugsmo dėl tokio gražaus namo laimėjimo, gyrė namo pirmininką už veiklumą ir iniciatyvumą bei žavėjosi atliktu menininkų piešiniu. Žinodama, kad šio namo bendrijos pavadinimas yra „Eglutė“, merė padovanojo namo bendruomenei tikrą eglutę, kuri puikiai augs šalia „Gyvybės medžio“.
Su Marijampolės savivaldybės vadovais susitikęs BETA direktorius džiaugėsi, kad Marijampolės savivaldybėje gausėja renovuotų daugiabučių ir kad mūsų miestas renovacijos statistikoje – vienas iš pirmaujančių. Renovacija tęsiasi toliau ir jau visai netrukus bus atrenkami kiti renovuotini daugiabučiai namai, pirmenybę teikiant kvartalinei renovacijai. BETA vadovas taip pat labai pozityviai atsiliepė apie UAB „Marijampolės būtų ūkis“, sakydamas, kad įmonėje įvykę personalo pokyčiai labai teigiamai įtakoja konstruktyvų požiūrį į darbą ir bendradarbiavimą.
Dėkojame:
Karpinio autorei: Virginijai Armanavičienei
Idėjos autorei: Ievai Voroneckytei
Menininkams dirbusiems kartu su Ieva: Godai Skėrytei, Vyteniui Jakui.
Iniciatoriams: Namo bendrijai „Eglutė“, pirmininkui Vytautui Klimavičiui, Degučių seniūnei Valdai Rėklienei, kūrybos namams „Exter“.
UAB „Marijampolės butų ūkis“ kolektyvui.

MARIJAMPOLĖS SAVIVALDYBĖS INFORMACIJA
(https://www.marijampole.lt/go.php/lit/Ar-zinote-kur-yra-graziausias-lietuvos-daugiabutis-taip-marijampoleje)