Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Naujienos

Galimybe teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant savivaldybės bendro naudojimo objektų remonto, rekonstravimo ar įrengimo darbus pasinaudojo ir UAB „Marijampolės būtų ūkis“ administruojamo Draugystės g. 27 daugiabučio namo bendruomenė. Savivaldybės administracijai buvo pateikti visi reikalingi dokumentai automobilių stovėjimo aikštelės rekonstrukcijos darbams vykdyti.

Šio namo automobilių stovėjimo aikštelė buvo 467 kv. m. ploto ir joje tilpo iki 20 automobilių. Tuo tarpu, po rekonstrukcijos bendras sutvarkytas aikštelės plotas yra 1140 kv. m., dabar joje yra 45 automobilių stovėjimo vietos, iš jų 2 – neįgaliesiems.

Pasak Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus vyriausiosios specialistės Kristinos Kasparavičienės tokiu būdu jau rekonstruotos R. Juknevičiaus g. 6, 8, 18, 19, 22, Draugystės g. 27, Vytenio g. 14, Kosmonautų g. 28, Vytauto g. 62, Kokolos g. 5, Parko g. 12, Mokolų g. 43 ir Kauno g. 70 daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelės. Vykdomi infrastruktūros gerinimo darbai stipriai prisideda prie daugiabučių namų gyventojų patogumo užtikrinimo.

Norint teikti pasiūlymus dėl prisidėjimo atliekant daugiabučio namo aikštelės rekonstravimo darbus, pirmiausiai namo gyventojai ar daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administratorius turėtų sutvarkyti Detaliuoju planu priskirto žemės sklypo nuosavybės dokumentus, parengti aikštelės remonto projektą ir/ar sąmatą ir pateikti Savivaldybės administracijai.

Daugiau informacijos el. p. kristina.kasparaviciene@marijampole.lt arba tel. nr. (8 343) 90 045.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius