Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Kontaktai

Kontaktai

UAB Marijampolės butų ūkis
Įmonės kodas: 151005356
El.p.: info@marijampolesbustas.lt
Darbo laikas I-IV 8.00-17.00 V 8.00-15.45

Informacija ir pagalba visą parą 8-343-20206

ADMINISTRACIJA
Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Direktorius Vytautas Jašinskas vytautas.jasinskas@marijampolesbustas.lt
Direktoriaus pavaduotojas Donatas Jankevičius d.jankevicius@marijampolesbustas.lt
Vyr. buhalterė Dijana Kriščiūnienė d.krisciuniene@marijampolesbustas.lt
ADMINISTRAVIMO PASLAUGŲ GRUPĖ
Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Administravimo paslaugų grupės vadovė Jurgita Čerkauskienė jurgita.cerkauskiene@marijampolesbustas.lt
Vyr. pastatų administravimo vadybininkas Dovydas Labutis dovydas.labutis@marijampolesbustas.lt
Pastatų administravimo vadybininkė Neringa Obelienė neringa.obeliene@marijampolesbustas.lt
Pastatų administravimo vadybininkė Regina Čiupkevičienė regina.ciupkeviciene@marijampolesbustas.lt
Pastatų administravimo vadybininkė Zita Obelienienė z.obelieniene@marijampolesbustas.lt
Teisininkas Deividas Ambolta deividas.ambolta@marijampolesbustas.lt
BUHALTERINĖS APSKAITOS IR FINANSŲ GRUPĖ
Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Buhalterė Dalė Žilinskaitė mbubuhalterija@marijampolesbustas.lt
Buhalterė Edita Adomaitienė buhalterija@marijampolesbustas.lt
Finansininkė Diana Žemaitienė diana.zemaitiene@marijampolesbustas.lt
TECHNINĖS PRIEŽIŪROS PADALINYS
Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Techninės priežiūros padalinio vadovas Vincas Čiupkevičius vincas.ciupkevicius@marijampolesbustas.lt
Inžinierė Aurelija Valuckienė aurelija.valuckiene@marijampolesbustas.lt
Energetikas Romualdas Ivanauskas r.ivanauskas@marijampolesbustas.lt
ŠILDYMO SISTEMŲ PRIEŽIŪROS GRUPĖ
Pareigos Vardas Pavardė El. paštas
Šildymo sistemų priežiūros grupės vadovas Edvardas Kavaliauskas edvardas.kavaliauskas@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Vidmantas Aniščenko vidmantas.aniscenko@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Ramūnas Zaveckas ramunas.zaveckas@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Gintaras Kriščiūnas gintaras.krisciunas@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Jonas Plytnikas jonas.plytnikas@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Ričardas Juknelis ricardas.juknelis@marijampolesbustas.lt
Šilumos specialistas Vytautas Kaukas vytautas.kaukas@marijampolesbustas.lt

Atsiskaitymo už paslaugas būdai

Atsiskaityti už suteiktas paslaugas galite šiais būdais:

  1. Bankuose : Swedbank, Seb, Luminor ir kt.;
  2. Parduotuvių „Maxima“ kasose, perlo terminaluose, pašte;
  3. ManoGile.lt savitarnos sistemoje.

Pažymime, kad atliekant mokėjimus internetu, skiltyje „Įmokos ir mokesčiai“ būtina nurodyti mokėtojo kodą ir buto adresą už kurį mokate.
Pranešame, kad neapmokėjus sąskaitų per 30 dienų, Klientų duomenys bus perduoti skolų išieškojimo įmonei UAB „Sergel“.

Atsiskaitomosios sąskaitos :
AB Swedbank bankas – LT18 7300 0100 9772 3643
AB Seb bankas – LT50 7044 0600 0209 7308
AB Luminor bankas – LT89 4010 0408 0003 0239